| GreenEyed a întrebat:

Care e faza cu cartela cosmote pana la urma? Eu nu am avut niciodata..mereu am fost pe abonament si nu stiu.Ma intereseaza sa am multe mesaje nationale si in retea si net(nelimitat daca se poate).

*Daca stiti pe alta retea, un abonament bun sau o cartela care sa nu depaseasca 6 euro ar fi si asta ok.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Eu sunt pe cosmote de 2 ani si in paralel am si abonament Mega11 la Vodafone. Cu 6euro iti poti lua 3000minute si sms in cosmote + 75minute si 75sms nationale. Ia-ti cartela cosmote, baga-ti 6euro pe ea si dai *100# unde iti da 'extraoptiuni si numere favorite' si acolo gasesti vreo 5 optiuni si fiecare are informatii despre cate minute si sms-uri are, si cu cati euro. Pupici!