| DirtyDoll a întrebat:

Care e vedeta voastra fav?

Cine are aceeasi vedeta pref ca mine primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Nina Dobrev

12 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Kristen Stewart-o ador love struck

| NoNameMe13 a răspuns:

Smiley smug

| ℓίίίgнт a răspuns:

Vedeta mea preferata este Jennifer Love Hewitt.care joaca in film ul meu preferat "If Only" este o drama extraordinara love struck, dar mai joaca si in Ghost Whisperer... Sper sa avem aceeasi vedeta favorita love struck Bft kiss

| NedelcuRemus a răspuns:

Rihanna

| CrazzyXgirL a răspuns:

Demi Lovato big grin

| ღBoomCandyღ a răspuns:

Mie imi place mult de tot Xonia nu-mi Pasa daca iti place si tie xonia sau nu si nici de funda daca mi-a dai mi-a dai daca nu mi-a dai nu mi-a dai papa

| andreigroza19 a răspuns:

Enrique Iglesias

| Cheers a răspuns:

Candice Accola happy

| LiaLiaaa a răspuns:

Anne Hathaway

| ZuzikaTeUbee_1975 a răspuns:

Andreea Balan big grin

| cikomilk a răspuns:

Pai depinde imi place si miley cyrus, selena gomez si rocky din totul pentru dans

| andreea_1494 a răspuns:

Pai mie nu imi place mylei ca persoana pentr-ca se drogheaza...sad dar imi place cum cantalove struck Dar o inrdagsc mult pe Selena gomezlove struck