| LollySab23 a întrebat:

Care este animalul vostru preferat? Dar felul preferat de mancare?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele, cel mai loial animal
am mai multe feluri de mancare preferate:lasagne, paste, pizza, cartofi prajiti.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Jaguar/Mazarea

| pwp a răspuns:

Ms lolly love struck

| Cσσкiє a răspuns:

Îmi plac Labrador Retreiver cel mai mult. Uite: http://www.innocentenglish.com/......puppy.jpg. Felul de mâncare preferat? Paste Carbonara de la restaurant, cu multă smântână şi parmezan.

| pengu a răspuns:

Animalutul preferat este pinguinul imperial big grin
si felul de mancare thinking desertul cu cat mai multa ciocolata:X laughing si pizza quatro formaggi tongue

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Clar catelulhappy si clar pastelehappy

| Crisstina a răspuns:

Animal. nu pot spune ca e animal, e insecta. Imi plac foarte mult fluturii si sunt impresionata de felul lor de a`si trai viata intr-o singura zi.Asta ar putea fi o lectie de viata pentru multi dintre noi, pentru ca unii oameni "dorm" si lasa sa treaca viata pe langa ei, iar cand se "trezesc" isi dau seama ca de fapt nu au realizat nimic happy. Fiecare zi trebuie traita ca si cum ar fi ultima, asemeni fluturilor! happy
Cat despre mancare, mie imi plac ardeii umpluti si pastele. :*

| ♥♥K®ÿ§§ ♥♥ a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele. este cel mai bun prieten al omului si este loiat big grin. mancarea mea preferata sunt cartofi prajiti happy