| andreeeaaa a întrebat:

Care este baiatul potrivit pentru voi, fetelor?!batting eyelashes l`ati gasit pana in momentul de fata? Cum abordati voi un baiat?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, da l-am gasithappy...baiatul potrivit pentru. mine e chiar prietenul meu, adica e glumet, sociabil, destept, stie sa vorbeasca, sa se comporte, are caracter.Imi plac baietii de viata, de treaba, care stiu cum sa se comporte cu o fata, tandrii si intelegatori.
Eu cand abordez un baiat sunt foarte naturala, sincera si las sa vina totul de la sine, nu sunt cu fite ca altele, nu incerc sa par alta decat cea care sunt, nu sunt falsa si nu imi pun 3 kg de machiaj si haine extravagante, sunt la fel ca intotdeauna si cand vreau sa ma bag in seama cu un baiat, caut un pretext, mereu cu zambetul pe buze!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Abordat=agatat=pas la capitolul astalaughing
Nu ma dau in vant dupa asa ceva, desi admir exemplarele masculine care imi atrag atentia.Dar...doar atatbig grin
De ce sa ma leg la cap daca nu ma doare?oh go on
De cautat nu l-am cautat niciodata, si nici nu l-as fi cautat vreodata
Pentru ca intotdeauna gasesc ceva mai bun de facut decat sa stau in fata oglinzii trei ore sa ma machez, sa ma schimb in sapte tinute, sa imi exersez jumate de ora un zambet fermecator doar pentru a ma baga in seama cu x, care probabil ocupat sa le explice baietilor meciul de ieri nici n-o sa ma bage in seamalaughing

| OanaG a răspuns:

L-am pierdut.sad

| OanaG a răspuns:

@andreeeaaa : M-am despartit de el, si chiar era ideal, dar prea multe persoane care au fost impotriva noastra si am ales sa ne vedem fiecare de viata!

Partea proasta e ca nu mai tinem legatura, nu ne mai saluam, ca si cum nu ne-am fi cunoscut niciodata!

| Rukhsandra a răspuns:

Nu exista baiat perfect...defapt nu exista perfectiune happy...
pentru mine tot ce conteaza este sa ma iubeasca, sa ma respecte sa nu ma minta si sa nu ma insele si sa nu-si bata joc de sentimentele mele big grin

| kidu_6779 a răspuns:

Poate uneori gasesti ceva foarte apropiat de ceea ce iti doreai... dar problema e sa stii sa il tii langa tine, sa stii cum sa ii arati ca il iubesti, ca el este tot ceea ce iti doreai si ca... pur si simplu, nimic altceva nu mai conteaza cand esti cu el.
Un baiat care ar putea face asa ceva... e undeva mai sus de perfectiune.happy

Cat despre abordari...in general sunt destul de timida cand vine vorba de cineva care chiar imi place insa cu un singur pas poti trece uneori si marea...sau in cazul asta, poti trece direct in inima lui.

Eu cred ca tot ce conteaza e iubirea. Daca ea exista...restul vine de la sine.happy:*

| andreeeaaa explică:

Stiu ca nu exista perfectiune dar cum v-ar place voua sa fie el, in ziua de azi.mai rar cum vrem noi blushing

| andreeeaaa explică:

Dc, Oana. ce s`a intamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar am sincer la mine e usor sa ma uit in ochii si stiu ca e perfect aa si parte cu cuceritu monik are dreptatebig grin:X:
-*

| andreea1900 a răspuns:

Buna aceeasi intrebare mi-a pun si eu!sad dar ca sa iti si rasp andreeeaaa eu nu nu l-am gasit dar visez la cinevasad