| Lucian_3058 a întrebat:

Care este cea mai buna echipa de fotbal din lume eu zic ca este barcelona

2 răspunsuri:
| Alinush_4414 a răspuns:

Pai fiecare crede ce vrea.pentru un fan al lui inter inter e cea mai buna.nu cred ca se poate spune deoarece inter a castigat chamoins league, iar barca joaca cel mai bun fotbal.si manchester,arsenal, chelsea, real nu trebuie neglijate.eu nu ma pot decide intre barca, chelsea si arsenal.toate au un joc constant.ex mie-mi place de la arsenal de narsi si fabregas, de la chelsea de torres, de la real ozil daca barca ar avea lotu ei si jucatorii astia ar fi clar cea mai buna.dar cred ca barca e cea mai buna.o sa vedem in champions league.

| Iulian_4818 a răspuns:

Absolut! Ai perfecta dreptate! Fortza BARCA!