| FataVerde a întrebat:

Care este cea mai importanta persoana din viata voastra? De ce? Caracterizati-o.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jumatatea, pentru ca pe ea trebuie sa o respectiati si sa o iubiti sa-i fiti alaturi la bine si la greu. (eu nu vreau sa am de aia am facut referat la voi).

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu am numai o persona importanta, pentru ca nu as putea face un clasament al celor pe care ii iubesc. in orice caz, pe lista ar fi parintii, fratele si bunica si prietena mea cea mai buna. Desigur cu fiecare dintre ei am o relatie diferota. parintii ma ajuta cu orice, imi dau sfaturi, dar uneori nu la fel de bune precum prietena, care stie ce si cum e problema. laughing