| Letcanu a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru pe care l-ati facut de cand v-ati nascut si in prezent? Dau funda la cea mai amuzanta!

Răspuns Câştigător
| johnny_2986 a răspuns:

Pai nu stiu. sa fiu retinut de politie la sectie. se ne dea drumu doar cu avertisment si dupa cand ies din cladire sa le arat la cioc si sa'i injur.

sa ii pun piedica proferi de geografie thinking blushing

nu stiu. sunt multe lucruri funny dar nu mi le aduc aminte blushing

2 răspunsuri:
| ChickSWhisper a răspuns:

Hello.happyAm facut muuulte chestii funny pana acum dar doar doua mi-am adus aminte. Eram mica si mergeam la colindat(cu fratele meu care trebuia sa aiba grija de mine) iar la o anumita usa am sunat si am auzit zgomot in casa. Tipu se uita la meci. Am sunat o data. Apoi inca o data. Cred ca am sunat de vreo 5 ori, iar tipu nu s-a deranjat nici sa dea TV-ul mai incet. Si nervoasa am mai apasat inca o data, foarte tare...si s-a blocat. Am simtit doar o mana care ma apuca de umar si ma impinge pe scari. Am fugit mancand pamantul cand l-am auzit pe ala cand deschide usa.laughing Si a doua faza misto a fost atunci cand eram la mare iar fratele meu a facut un pariu cu mine: "cine bea mai repede sticla lui cu Fanta de STRUGURI castiga patul dublu din hotel". Eeeh si eu am inceput sa beau fara sa ma opresc iar el doar mima. Pe la 12 noaptea m-am trezit, imi era foarte rau. Si ca sa nu vars mama mi-a pus apa rece intr-un pahar de la McDonald's. Eeeh si incercau parintii sa ma calmeze, sa ma inveseleasca mai ales atunci cand fundul paharului a cedat si am facut un dus(RECE)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A facut treaba mica un caine pe piciorul meu dupa care a si vomitat pe acelasi picior.