| lucyluvlife a întrebat:

Care este cel mai bun artist:trupa Ome direction sau Eminem? Va rog raspundeti strict profesional.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

One direction reprezinta clovnul de la circ. Iar Eminem dresorul de animale.
Care crezi ca e cel mai bun artist?
Muzica lui Eminem prezinta profunzime, prezinta o viata traita cu toate sentimentele prezente. Prezinta viata reala, cu obstacolele ei.
Cei de la One Direction prezinta ce asculta copiii zilei de azi. Totul e roz si frumos. E ceva superficial, fara substanta.

| MarianWLF a răspuns:

Eminem desigur, in versuri spune lucruri adevarate daca stii cum sa asculti, incurajari de viata, sfaturi, isi pune sufletul in versuri si se simte asta, One Direction ce mesaj iti transmit? Nimic, sunt 5 mapeti exact ca Bieber unde la concerte vezi numa fete, abia vezi un baiat, deci One Direction e pentru copii/fetite, Eminem e pentru cine stie sa asculte si intelege.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce compari one căcat cu eminem?

| andrei1237 a răspuns:

Eu as alege Eminem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Tu cum poti sa compari o trupa formata din 5 artisti cu un singur artist?
2. Eminem cel mai bun
Raspuns final... Eminem happy

| persseuss a răspuns:

Clar eminem, de departe.
are mai multe premii, mai multi fani, si cu toate ca genurile de muzica difera, are si muzica mai buna.