| AlinaOneDirection a întrebat:

Care este cel mai bun film?
Vreau parerea voastra

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Favoritele mele sunt: Lord of the Rings(Stapanul Inelelor), in special partea a II-a, Piratii din Caraibe si Troy. Dar imi mai plac si comediile, cum ar fi Hot tube time machine, Marmaduke, Wild child si altele.

| pwp a răspuns:

Piratii din caraibe love struck

| BiaSiAtat a răspuns:

16 wishes! Tare! Incearca-l!

| Romancutza a răspuns:

Harry potter7. Dar si knowing este frumos.De obicei eu urmaresc cele thrillerwinking

| Andreea_5313 a răspuns:

Mie imi plac comediile de Craciun.

| Skylar a răspuns:

Donnie darko,sleepers,primer,fight club,being john malcovich,a clockwork Orange,dead man's shoes, cube(1, 2,3),twelve monkeys,inception,the matrix,the man from earth,mr nobody, PI, sin city.

| Nightfall a răspuns:

Nu am doar un singur film favorit, fiindca am vazut in jur de 10 filme deosebite, care m-au impresionat in egala masura, poate doar in sensuri diferite, insa daca trebuie sa aleg doar unul, atunci cred ca as spune Braveheart.

| TahionN a răspuns:

Din păcate nu există cel mai bun film. Totul este subiectiv.
Dar pentru mine, nr. 1 este Vanilla Sky.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut The end of days(thriller).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love me if you dare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gen iti place. Daca iti place horror iti recomand The Ring, care are 3 partiwinking, sau Hostel ori Saw care are 6 partiwinking. Sau chiar Freddy vs Jason (Freddy Kruger vs Jason Vortex). Dca preferi comedie incearca European Gigolo Dewce Bigalo, sau American Gigolo Dewce Bigalo. ori Dogs vs Cats, 1 si 2. sau Sherck forever after. Sau chiar filmul un socru de cosmarwinking. sau 2 :p. Daca preferi SF sau Thriler uitate la 2012 sau la Area 51, ori Alien Vs Predator ultima parte sau chiar Predators 2010. Daca vrei romantic, uitate la Twilight, New Moon sau Eclipse, Breaking Down vine in curand, in iuliewinking. Fantezie >>>> Edward maini de foarfece, cam atat, ai de unde alegewinking.

| AngelHugz a răspuns:

Hmm...