| SmileFreedom a întrebat:

Care este cel mai bun fond de ten pe care l-ati folosit(de ce?) si ce pret are?(Am tenul putin acneic, asa ca poate fi si un fond de ten care acopera bine cosurile).

4 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Imi place foarte mult cel de la oriflame, Giordani love struck e cremos, se intinde bine si tine mult pe fata. Eu l.am prins la reducere.[25 lei]. Si de la Maybelline, Affinitone e bun, sau de la Anew. :*:*.

| alexandraalis a răspuns:

Sfatul meu: daca ai acnee mergi la un medic dermatolog pentru tratament, este posibil sa nu iti treaca repede, dar nu renunta, mergi de mai multe ori si i-a tot ce iti recomanda medicul. Lasa tenul sa respire, nu il incarca cu fond e ten, nu faci decat sa agravezi acneea.
Eu iti pot spune ce fond de ten imi este mie bun: eu folosesc fond de ten de la avon (15 -20ron), daca te dai cu corector ( aprox 20 ron) de la avon, tenul arata mai bine si ce ai pe fata este mai putin vizibil.
Am auzit ca si fondul de ten giordani este bun, de la oriflame.
Acum este alegerea ta, faci cum vrei.
Eu ti-am dat un sfat prieteneste.

| яоxs a răspuns:

Bună. Cel mai bun mi s-a părut Affinitone 24 ore de la Maybelline New York. Preţul este de 45 lei. Bine, acum depinde si de magazinul de la care îl cumperi.

| SmileFreedom explică:

Alexandraalis ma duc regulat la medicul dermatolog, dar mai apare cateodata si un cos.Multumesc pentru sfat, de la Oriflame am fondul de ten.
яоxs-o sa il incerc.Multumesc.