| Mayyyyyy a întrebat:

Care este cel mai bun serial care l-ati vazut si de ce? sau film?(ambele raspunsuri)vor primi o funda si 3 voturi si restul 3 voturi! multumesc! scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| adelinaxoxox8888 a răspuns:

Cel mai tare serial pe care l-am urmarit a fost the vampire diaries( jurnalele vampirilo) e cel mai super am si cartile.hee hee si imi place pentru ca este cu vampiri si este cu adolescenti si niciodata nu stiu la ce sa ma astept deci e suuuper abia astept sa apara sezonul 3:X fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

La mine sunt mai multe care m-au impresionat...
Nini,un seial foarte frumos, la inceput cu o dragoste neimpartasita iar la final cu o dragoste foarte mare intre cei doi.
Naruto Shippuden,Naruto care era prostul satului de care se fereau toti cand era mick pentru ca-l are in interior pe Kiuuby,ajunge sa fie eroul satului,sh incerca sa-si respecte promisiunea faca Sakurei,sa-l aduka pe Saske inapoi,TE sfatuiesck sa te uiti sh uh.
Legendele Palatului:Concubina regelui,foarte frumos,trebuie sa te uiti ca sa-l intelegi.
DozaDeHash,rolling on the floorpe youtube,foarte frumos acel mini serial,razi de mori
RoComedy care este la fel,un mini serial foarte amuzant.
Robotii,putin obscen dar, merge!
Sh multe altele, dar aste aimi plack foarte mult si nu ma plictisesck de el.
Sper ca ti-am satisfacut curiozitatea!

| LoveAgain a răspuns:

Pai serial cred ca Clase 406 (de pe acasa), deoarece este despre tinerii din ziua de azi si acolo sunt numai adevaruri la fel cum se poarta personajele din film la fel ne purtam si noi si tineri cat si adulti, iar ca film Cruel Intension mi s-a parut fain si la fel de realist

| stefyk97 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut serialul"Consemnati pe viata" de pe HBO, dar si The Vampire Diaries e foarte bun.

| nustiunuimipasa a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6,7,8. Sunt sadice. Le adorr.