| Libelle a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care vi s-a spus vreodata"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te voi trada.
P. S : Daca ti se va spune, nu crede.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Te iubesc! Pentru ca stiu ca a fost spus din inima.

| daii a răspuns:

Te iubesc mult, mult iubita mea si nu as vrea sa te pierd niciodata.

A fost frumos spus. dar din pacat nu totul a fost adevarathappy

by daiiwinking

| Dominicc a răspuns:

Depinde de persoane... tu aia avut parte de cuvinte dulci? sau lucruri frumoase?

| IepurashRocker a răspuns:

"Cine râde? Fetitsa mea râde!winking"

| Alisa a răspuns:

Iubirea noastra va invinge pentru ca te iubesc si tu esti cea care da sens vietii mele. happy

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Waaw.
Foarte frumos suna intrebarea ta, sa credem ca si raspunsul meu va fi unul la fel de incintator.
De multe lucruri frumoase, maestuoase, magnifice si fantastice(as putea spune) am avut parte in aceasta viata(scurta) a mea si mi-au fost spuse multe chestii, lucruri, unele bune, altele mai putin bune, cele mai dense si mai frecvente fiind cele frumoase(bineinteles). Cel mai des m-au incintat cu complimentele parintii, prietenii mei...rudele.etc.insa cel mai frumos lucru este probabil nu numai pentru mine atunci cind prietenul tau iti spune din suflet:Te iubesc. Ceva magik, sper ca am multi tovarasi de pe TPU care ma sustin.Mult succes iti doresc, bye-bye.

| andrei a răspuns:

Am dansat tooooata seara la banchet cu fata iubita de mine:Xhappy

| un copil:x a răspuns:

Au fost mai multe lucruri frumoase ce le-am auzit de la cei dragi, de la prsoana iubita, dar acum imi vine in minte asta:"Nici chiar o mie de ani de-as trai nu mi-ar ajunge sa te pot iubi, vreau sa te am, sa ma ai langa tine, vreau sa-mi impart viata cu tine"
Sau pur si simplu "Te iubesc"

| mafi5 a răspuns:

-Niciodata nu te voi parasi! Te iubesc prea mult ca sa iti fac asta! Vreau sa stii acum si mereu ca te voi iubi pana nu voi mai fii!

| Alex >D a răspuns:

,, Cantand din picioare, aduci mult cu Richie Sambora.'' Bate tot...

| Vogelspinne a răspuns:

Cele mai dragute cuvinte pe care le-am auzit de la o persoana draga mie:"Te iubesc" big grin

| deea_2417 a răspuns:

Te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce dinti perfecti ai!" big grin