| Alee_9909 a întrebat:

Care este cel mai tare film cu adolescenti pe care l-ati vazut? Funda pentru filmul care-mi place cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Raise your voice!:X E si putina drama, si comedie, si romantichee hee. Are de toate.love struckVizionare placuta:*

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai mi-au placut mai multe:Greta, Step up 1 si 2 ( acum vreau sa vad si Step up 3 big grin )A walk to remember...

| mhg a răspuns:

Dramă : Normal Adolescent Behavior (2007)
Comedie : Eurotrip (2004)

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Americannnnnn Pieeeeeee

| alysefu a răspuns:

Love at first hiccup = incearca-l iti va placea garantez si... American Pie 1-7 laughing mai ales daca esti baiat

| 4ndreea a răspuns:

Pai mie cel mai mult imi plac: "raise your voice","remember me","step up","bring it on :all or nothing"...

| hhk a răspuns:

17 again

| byby_7642 a răspuns:

Never back down :p

| Cristina_1126 a răspuns:

A walk to remember...desi e putin cam vechi mie imi place mult:X:X:X