| dyana_4835 a întrebat:

Care este diferenta dintre filologie intensiv engleza si filologie?

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Buna si eu tot acolo am dat si am aflat ieri ca am intrat :X. Pey la intensiv engleza se face multa engleza. Cam 5 ore pe saptamana. Cam asta e diferenta. Faci multa engleza ( adica asa cum faceai matematica in 5-8 acum faci engleza).
Succes in continuare! happy

| Elle2117 a răspuns:

La filologie intensiv engleza ai mai multe ore de engleza pe saptamana in timp ce la filologie simplu ai orele de engleza normal. Si pe deasupra dai si teza la engleza daca esti la intensiv engleza happy