| BiaSiAtat a întrebat:

Care este filmul tau preferat Horror? Funda

5 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

Creep si Mirrors le ador ma sperie ambele ingrozitooorlove struck skull

| Mao a răspuns:

Iti voi zice ca multi altii filmul Saw, evident.
Apoi The Ring, ambele.
Si acum : Urban Legends - Bloody Mary, Schrooms, Fragile, Final Destination, The Evil Dead, Apartment 1303.

| mysterious a răspuns:

Dread

| Darkus a răspuns:

Mie imi place Bloody Mary, Saw 3d, Resident evil: Aftel life, Final Destination 1, 2, 3, 4, Neighbour 2009, You must die, I know what you do last summer, Securea, Baiatul cu parul balai, Casa diavolului 2 si continuarea Armata intunericului, Casa delor 13 fantome, Insula morti, Van Helsing, I will kill you, Die, Sezonul vrajitoarelor, Ghost Rider.

| WhateverX a răspuns:

Bloody Mary si Saw logic.