| starsteaua1994 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? pls ziceti-mi caa sa imi dati ideiwinking

Răspuns Câştigător
| metonst54 a răspuns:

Nimic de pana acum nu se compara cu triologia Lord of the Rings

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Requiem for a dream.

| daniDeeDee a răspuns:

Prison Break (s)
The Notebook
Seven Pounds
Twilight Series
The Lord of the Rings (vazut de 5-6 ori, abia astept sambata...againbig grin)

etc.

| georgiana a răspuns:

Buna! Eu vizionez mai mult filme horror, insa imi plac si cele de comedie, actiune.Nu stiu acum care este genul tau, dar iti sugerez Casa de ceara, Saw I-VI, Mirrors, Orphan, Halloween 2, Vrei să te însori cu mine?(The Proposal).

| Crs a răspuns:

Avatar, mirrors, jennifer`s body, a dangerous man, twilight, new moon, tamara, unborn, etcccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight, The Grudge (horror) si...cam atat