| missdany a întrebat:

Care este inaltimea ideala pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Eu spun ca-n jur de 1. 70-1. 75.

6 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

1. 70

| ArexuDeea a răspuns:

1, 70 m

| Slow a răspuns:

Asta depinde si de varsta, dar si de greutatea pe care o ai.

| Andra_5221 a răspuns:

2 m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ca vorbesti de ideal nu cred ca nimeni nu are inaltimea ideala...mai bine sa te multumesti cu ceea ce ai pentru ca esti frumos/frumoasa in felul tau.De exemplu daca esti inalta e bine sa nu fi nici prea grasa nici prea slaba, darla fetele inalte nu se observa prea mult greutatea... iar daca esti mai mica la inaltime trebuie sa porti ceva care sa evidentieze stilul tau nu tocuri de 10 cmlaughing care dauneaza piciorului ci, ceva care este comod, simplu si in acelasi fel elegant.Iti spun ca mai bine vei atrage oponentihee hee, piciorul frumos este cel sanatosbig grin

| antoneta a răspuns:

"ideal"ce reprezinta acest cuvant pentru tine?"ideal"este ce spune lumea,"ideal" este ce crede lumea, dar cat de "ideal"este ce iti doresti tu? Incearca sa te simti bine tu in pielea ta, ca daca nu reusesti acest lucru nimeni niciodata nu te va multumi cu nimic