| anonimaa19 a întrebat:

Care este mai bun:windows vista sau windows xp?kiss. scuze categoriawinking

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vista este mai nou si mai bun(XP nu mai are suport tehnic din martie 2010 ), si mai bun decat Vista este Windows 7.
Bafta!

| Xlove64 a răspuns:

Pai windowsu-l xp e genial pentru jocuri
Iar vista.e si el bunicel pentru jocuri dar e mai mult nu stiu. poate pentru programe

| Josh a răspuns:

Salut! Windows Vista este cel mai praf windows deoarece merge super greu pe orice ( jocuri, programe ). Inainte de Windows 7 a fost facut Vista care a fost facut in graba si fara pasare ca sa zic asa si, a iesit o porcarie. Dupa esecul cu Vista s-a facut varianta a II adica Windows 7, un windows cu toate update-urile noi cu detoate. Pana la urma tot Windows XP a ramas cel mai bun la repeziciune adica se incarca mai repede merge mai repede dar, daca ai un PC/Laptop mai bun e perfect Windows 7. fundita? big grin

| anonimaa19 explică:

NorthrenWave eu am intrebat din alea 2 nu am zis nimic d windows 7.loser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Windowns xp este mai bun decat windowns vista! Dar si mai bun decat acestea este Windownswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windowns 7