| diana_4229 a întrebat:

Care este melodia voastra favorita? dar cantaretul/cantareata? autorul? dar actorul?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cataretul-DoDDy:X
melodia-cred ca bibelouthinking desi imi plac mai multe
autorul[banuiesc ca de carti vorbesti]-nu am unul in mod special, imi plac mai multi insa cred ca Ronald Dahl
actorul-nu stiuhappy mai multi nu ma pot decide.

| LoveForShania a răspuns:

Top 3 melodii care imi plac: - Puya& Connect-r : American Dream
- Alessia : Bo Ro Na Sou Pou sau cum se scrie
- Rihanna - Only girl

Dar imi plac si Mr Saxo Beat si I love the way you lie.

Top 3 cantareti/e : - Andra { poate canta de la pop pana la muzica populara}
- Rihanna
- Lady Gaga
Desi si Puya, Alexandra Stan imi plac.

Top 3 autori { nu prea citesc, dar pe care ii stiu } : -M. Eminescu
- Ion Creanga
- Ioan Slavici
Astia din Romania

Top 3 actori : - Angelina Jolie :X
- Steven Seagal
- Jennifer Lopez
Sunt altii de fapt, dar astia imi vin in minte.

Top 3 filme : Logic Titanicul e pe primul loc, dar in afara:
- Man on fire [ Pus pe jar ] - actiune
- Singur acasa 1, 2, 3 sau cate or fi ca am vazut multe parti - comedie
- The grudge [ cosmarul ] - super horror

Scuze ca nu am respectat intrebarea si am pus mai multe.

| Ryuzaki a răspuns:

Melodia preferata... Sum 41- Still Waiting, cantaret: Deryck Whibley, cantareata: Hayley Williams, autorul: Sven Hassel, actorul:Jackie Chan.

| mada00madalyna a răspuns:

Melodia favorita...Am mai multe dar printre ele se incadreaza doua melodii care imi plac foarte mult si anime: Arde - Lucero si Manana es para siempre - Alejandro Fernandez, cantaret:Juan Pablo Gonzales si cantareata - Lucero, actor Fernando Colunga iar actrita Lucero

| Monique1 a răspuns:

Pai
Cantaretul... Spike/Guess Who
melodia- vescan-pasari calatoare
autorul- Karl May
actorul- Johnny Depp all theee wayyy:X

| CookieDiamond a răspuns:

Cantareata lady gaga
autorul laughing nu prea citesc deci... sa zicem. M. Eminescu
actorul Stuart Townsedwinking

| Stefy2404 a răspuns:

Melodia-only girl
Cantareata-Rihanna
Autorul- chiar nu am un autor preferat.imi place sa citesc, cartile mele preferate fiind seria Twilight
Actorul - Ian Somerhalder si Rob Pattinson(desi stiu ca exista actori mult mai buni)

| hunnybunnydiana a răspuns:

Justin bieber(nu radetzi)...SI? gwess who de la jb imi place latin gurl si de la gw tot mai sus si manifest

| Aannooonniimm a răspuns:

-melodia mea preferata este AMPLIFIER-IMRAN KHAN:X
-cantaretul PUYAlove struck
-autorul nu prea citesclaughing(ion creanga)cred
-actorul jean cloude van dammelove struck