| dragutza a întrebat:

Care este motto-ul vostru in viata?

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Asculta de toata lumea si fa cum crezi tu!
O zi fara un zambet e o zi pierduta!
Asculta-ti inima, daca asculti de lume nu vei face niciodata ceea ce iti doresti pentru ca parerile sunt importite!
In orice iubire exista si o lacrima...si unde nu este...acolo inseamna ca nu este iubire adevarata...

si mai muuuulte...:-H

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Traieste clipa.

| monyk a răspuns:

Ar fi cam asa:`traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima, viata e trecatoare`, in viata nu uita sa lupti, sa te ridici atunci cand cazi si sa speri,, si inca unul ar fi `in viata daca nu ai iubit, inseamna ca nu ai trait`, sa iubesti e cel mai pur si frumos sentiment din lume...

| anad a răspuns:

,, Memento mori "

| juniper a răspuns:

Nu renunta niciodata.

| anaid a răspuns:

"nu risti...nu castigi...", nu eu am spus asta dar cel care a spus`o are dreptatewinking

| Pho3nix a răspuns:

No sacrife, no victory.

| marsy a răspuns:

Fii asa cum esti! Iubeste-ti prietenii si viata

| night_crawler a răspuns:

Cerceteaza...inainte de a credewinking

| PauLa.M a răspuns:

Speranta moare ultima.
Incetezi sa speri, e ca si cum ai fi mort.

| costyn162 a răspuns:

Traieste viata. e scurta si nu sti niciodata cand se termina

| kh1ss a răspuns:

Carpe diem!

| Lary a răspuns:

Pauzele lungi se dese cheia marilor succeselaughing

| lplostonyou a răspuns:

You can't always get what you want.

| sam a răspuns:

O viata avem... daca nu o putem lungi macar sa o facem lata laughing

| peanut a răspuns:

1994-2009 si inca astept.

| Lale_2033 a răspuns:

"Mai bine sa-ti intepeneasca gatul tintind prea sus, decat sa te cocosezi privind prea jos."

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Fă-ţi viaţa cum vrei tu.
my motto cică...
eu pot, poţi şi tu!

| lenyia a răspuns:

Un sut in fund, inseamna un pas inainte!

| Theya1703 a răspuns:

Zâmbeşte mâine poate fi mai rătu!

| danap a răspuns:

Cel mai dureros lucru din lume este sa te simti in plus, acolo unde odata era totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin greutati spre stele

| inferno123 a răspuns:

Inteligenta ie mai presus de toate