| greeneyesforever25 a întrebat:

Care este parerea voastra despre scoala?

Răspuns Câştigător
| LovelyBitch a răspuns:

Eu vad scoala ca un loc in care iti faci prieteni.Ma trezesc dimineata cu gandul ca o sa ma duc sa imi vad prietenii, nu ca ma duc la scoala.Este mai usor daca te intelegi cu ceva prietene sa mergeti impreuna la scoala, ca sa puteti povesti pe drum.Eu am noroc ca am niste profesori de treaba, pana si profa de mate, care face glume cu noi.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @greeneyesforever! Școala ar trebuie să fie dezideratul numărul 1 în topul preocupărilor tinerilor, pentru că este o modalitate de formare a generațiilor. Din nefericire conceptul este altul în prezent, dar cine știe, niciodată nu e prea târziu.
O zi cu zâmbet să ai!

| Annd a răspuns:

Este foarte importanta.
Desi uneori iti vine sa lesini pe banca de plictiseala sau somn, efortul antentiei s-ar putea sa merite in urmatorii ani.
Scoala este un fel de asigurare pentru viitor.
Vrei bani si cariera, ai nevoie de scoalahappy

| iöиi a răspuns:

Mie imi place cateodata happy
Am o parere buna despre profesori(in afara de profu' de mate ), si despre cum ne preda.