| ThePathWalker a întrebat:

Care este primul lucru care atrage o fata la un baiat la prima vedere din punct de vedere fizic? Dar psihic?

2 răspunsuri:
| TotEuMa a răspuns:

Eu cred ca fizic parerile difera de la fata la fata, mie-mi plac mult baietii cu plete deci asta m-ar atrage prima oara ca fizic, dar spuneam ca difera de la fata la fata ptc se stie deja ca sunt foarte multe fete care nu suporta pletele. rolling on the floor) Iar ca psihic cred ca felul in care ii vorbeste si cum se comporta cu ea.

| Roxrockangel a răspuns:

Primul lucru fizic ar fi ochii si expresia fetei pe care o face el cand o vede si psihic depinde de ea