| NikoNik a întrebat:

Care este serialul vostru preferat, si de ce va place, care sunt personajele care va plac in acel serial si care este idea serialului. Funda cea mai buna explicatie

Răspuns Câştigător
| Cosmin1992 a răspuns:

Parca s-a spart oala cu fani ai filmelor si serialelor cu vampiri. Sunt interesante dar hai sa lasam cat de cat sf-urile.
Eu urmaresc Dr. House, acesta fiind un diagnostician foarte bun, dar in acelasi timp cu un caracter exceptional. In serial gasesti comedie (in special comic de limbaj), drama, dragoste(in sezonul 7). E un serial de care nu te vei plictisi, eu il urmaresc si is deja la sezonul 8.
Daca vrei ceva mai sf, dar tot cu baza realitatii iti sugerez Dexter. Un geniu criminal/ psihopat care ucide raufacatorii, ucigandu-i in moduri cat mai unice si apoi scapand de cadavrele lor. Showl desi nu pare cine stie ce, are un suspans foarte mare.

3 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Buna.happy
Sincer, imi place foarte mult serialul The Vampire Diaries [Jurnalele Vampirilor]. Acest serial te tine mereu in suspans, nu sunt episoade numai de umplutura sau ceva de genu. Personajele foarte impresionante, preferatul meu Damon. Acest personaj este si de partea raului si de partea binelui,dar un lucru interesant este ca iubeste aceeasi fata care este iubita si de fratele lui. Un serial exceptional, nu am ce sa spun! Mereu stau si astept sa apara un episod nou, si sa stau in fata monitorului cu ochii mari.laughing
In orice caz, acest serial e exceptional.
Pa, pa. wave

| 0PopaPorno a răspuns:

Pot sa spun ca imi place The Vampire Diaries,The Secret Circle,dar preferatul meu este Supernatural :X:X:X. Personajele mele preferate sunt personajele principale:Sam si Dean. De ce imi place acest serial? Deoarece este bazat pe niste idei originale + ca in acest serial gasesti tot ce vreibig grinrama,comedie,S.F., horror, Crima... Este perfect.Ideea serialuluibig grinoi frati care sunt pe urmele unui demon,dar pana sa.l gaseasca vaneaza fantome, strigoi, vampiri etc. :X:X:X Recomand!

| Andr3e a răspuns:

Mie imi place serialul Rebelde(imi placea k nu mai e)pentru ca era ca si cum ar fi real.Actorii principali avea voci incredibil de frumoase, iar ei puneau prea multe sentimente.Era ca si cum ar fi in viata mea reala si mi`s parut foarte rau ca s`au despartit. Apoi,filmul nu era doar romance ci era si comedie, dar si drama.cryingSi mai imi place si Rebelde La Familia, tot cu cam aceleas explicatii+dragostea si surprinderea lor sarutandu`se la concerte; x