| Antrax a întrebat:

Care este sutul acela care nu va lasa sa renuntati chiar si atunci cand sunteti pe cale sa pierdeti?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Ambitia...gandul ca trebuie sa reusesc, ca o sa zambesc dupa!

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, iubirea fata de familia mea si prieteni ma fac mai puternica...

| inna a răspuns:

Speranta.

| ATB a răspuns:

Simplu:Viata fiecaruia, si fiecare trebuie sa o fructifice cu bucurii si satisfactie; asta nu e de ajuns tot timpul trebuie sa te gandesti ca ai o jumatate si te asteapta sa o cauti, baiatul care te va face fericita toata viata. Take care!

| Slowmotioon a răspuns:

Kum a mentionat si Inutza uneori SPERANTA, da ar tr sa trecem si mai departe de sperantaaaaa...''Sa nu cedam''... daca cedem s-a dus si speranata! Niciodata sa nu Renuntam.Succes.sper ca te-am putut ajuta!

| Chuck a răspuns:

Depinde ce suntem pe cale sa pierdem. Poate am pierdut ceva, dar acel sut inca nu ma lasa sa renunt, cu toate ca eu as' vrea, poate nu vreau sa lupt, dar of-ul ma streseaza.
Acea ambitie, speranta (de multe ori utopie), nu este intotdeauna benefica.
Mi-as dori sa pot controla lucrurile, sa uit ce vreau, sa nu lupt pentru ce nu merita, sa nu ma incarc aiurea de energii negative. Dar suntem oameni, ceea ce face ideea mea, de mai sus, practic imposibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu iti pierzi iubitul.esti distrusa etc. omu incepe o alta relatie, e fericit. tu nu intelegi si te incapatanezi sa ii dai mesaje, sa il urmaresti, sa nu il lasi in pace. Aici este o ambitie prosteasca. Mai pana acum nu am pierdut nimic ca sa imi traga cineva in sut.happy Deci nu prea stiu ce sa iti raspund. Dar probabil incapatanarea mea de a fi ca mine si a face ca mine, chiar daca nu e corect.doar pentru ca asa vreau eu. Dorinta, pasiunea, increderea, speranta.cand faci un lucru din suflet si cand crezi in tine ai sanse sa reusesti si sa nu te lasi doborat.