| sweet moon a întrebat:

Care fuserati azi la scoala? maine va duceti?(ma refer la liceu):*

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Am fost si ma duc pentru ca la noi in oras nu e cod portocaliu.

| User a răspuns:

Azi n'am fost, da' maine merg.

| Pho3nix a răspuns:

Azi am fost.
Tocmai am aflat ca marti si miercuri s-au inchis si liceele.
Inca 2 zile acasalaughing.
Am inceput bine semestru asta... sper so tinem tot asa.laughing

| hamsterx a răspuns:

Eu sunt clasa a 11a, azi nu am fost la scoala si nici maine nu ma duc laughing profit si eu big grin oricum imi scrie mama scutire deci e ok. e mult prea frig afara sa ma scol dimineata yawn

| emy_8408 a răspuns:

Sunt in clasa a 11 nu am fost azi, dar nu ma duc nici mainehee hee

| evoke a răspuns:

Dahhazi am fostcrying

J maine merg iar:-l am pana la 2cryingcrying

Morrstraight facelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la scoala si ne-a luat deja tare din prima zi, maine deja dau test la mate("ce bucurie"). deci da merg la scoalabig grin