| BYBY a întrebat:

Care`i treaba cu secretele si cu cei mai buni prieteni? Trebuie sa le impartasim prietenilor cei mai buni totul?happyVreau pareri, opinii! Mi`e ca fac vreo gresealasadEu spun totul prietenei mele cele mai bune!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Da, celor mai bune prieteni, terbuie sa le spui absolut totul! Eu si prietena mea cea mai buna ne spunem toate secretele! Nu faci o greseala facand asta! Asa este bine! Dar s-ar putea ca o prietena care tu spui ca e cea mai buna prietena, sa te barfeasca pe la spate, si sa dezvaluie secretele pe care tu i le spui! Trebuie sa o testezi intr-un fel, sa ii castigi increderea! Prietena mea nu e doar o prietena, ci este cea mai buna! Daca era doar o prietena oarecare, nu ii spuneam secretele mele! Dar ea mi-a dovedit de multe ori ca e prietena perfecta! Noi ne cunoastem de la 1 an, deoarece, bunicii ei sunt nasii mei si m-au botezat pe mine! Am incredere deplina in ea si ii spun absolut TOTUL. Si ea face la fel! Te fatuim sa faci si tu asta, numai si numai daca prietena ta este cea mai buna prietena!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Un secret pe care îl ştiu doi nu mai e secret, se numeşte bârfă ( sau sursă de bârfa, cum vrei ).

| Liviu a răspuns:

Da... spune-i tot
Asa am facut` si eu
Dupa
salut
Ma vomitat la toti si a trecut ceva vreme
secretele distrug totul!
stai cuminte xD