| secret96 a întrebat:

Care imi poate da statusuri pe fostul iubit la care inca tin iar el stie asta. De cand ne-am despartit el se tot combina cu altele straight face le schimba saptamanal. Aseara mi-o zis ca ii dor de mine si ca tine la mine doar ca nu ii place ca ma mataiesc cateodata straight face. Iar azi aveam la status : Viata barbatilor e ca o zebra: blonda, bruneta, blonda, bruneta. Viata femeilor-ca gradina zoologica: bou, magar, porc, maimuta.
La un moment dat ii zic ca ar trebui sa aleaga una. Imi raspunde ca el a ales doar ca ea nu il place. si mi-a zis si de care ii vorba. iar acum sta cu una ( cu care o mai fost) cica doar ca s-o uite pe aia.
P. S.: Noi am fost 9 luni impreuna si ne-am despartit cam de 2 sad
Astept raspunsurile voastre happy Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Kataloasa a răspuns:

Indiferenta e la putere, incredere zero. Iubirea nici atat, sufletul solo.
Tie nici macar nu ti-a pasat,nici nu te-a interesat,atunci eu chiar te-am iubit,chiar ca pe un diamant te-am pretuit,dar daca pentru tine nu a contat, acum pleaca de unde ai venit...

Acum zici ca-n bratele ei ai gasit alinare, dar sunt sigura ca n-o sa stai mai mult de o luna cu ea. Si apoi te intorci la mine crezand ca te las sa ma tii iar de mana!

Nu mi-e dor de tine, să stii. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti!

Nu vreau minciuni frumoase, vreau doar adevărul de la tine, cămaşa ta mirosea parfumuri străine.

si mai bine pleci, daca nu iti pasa de mine.

fugi in bratele ei si lasa-ma pe mine... daca ea iti aduce alinare...atunci uita de mine.

Si sa iti dau un sfat. Nu renunta caci daca renunti la visul tau te stingiwinking.
Bafta:*