| firelord66 a întrebat:

Care imi poate da un cont de Need For Speed World? happy Dau Funda! happy

4 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Daca nu iti mai merge contul` ala fa`ti altu`... ca nu iti ia mult.

| firelord66 explică:

Sherlock...eu am cont dar nu imi mai merge spune : Invalid login. Please check your email address and password. Si m-am jucat pe cont am lvl 7...

| sherlock a răspuns:

Iti poti face chiar tu unul! E gratuit! De ti-l da cineva risti sa sil ia inapoi!

http://world.needforspeed.com/register

| anonymosix a răspuns:

Scrietiva emailul vostru si parolo incercati poate va va merge