| Tormentor a întrebat:

Care imi poate spune cum pot sa imi fac masa musculara ce fel de exerciti trebuie sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Orice exercitii sunt folositoare, doar ca trebuie sa le alternezi (daca faci sa zicem doar abdomene, isi vor pierde efectul si n-o sa mai faci nicio masa musculara)

In rest, cauti pe Google diverse exercitii pentru grupurile de muschi pe care vrei sa le lucrezi si incepi, prima zi/saptamana 5 de din fiecare exercitiu, dupa aia cresti incet incet pana la 20-30 chiar 50 daca poti

2 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Pai fa flotari si genoflexiuni te vor ajutha incerca si tuh niste miscari noi mai alearga si poate o sa iasa ceva happy fundita?big grin

| Cotzi a răspuns:

Du-te la sala