| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate spune si mie niste servere de WoW Romanesti?
Wrath of the Lich King

6 răspunsuri:
| TuttyFNK a răspuns:

Https://www.molten-wow.com/ are de lich king servere cu rata 1x 12x si x20. si in caz ca te plictisesti de lich au si de cataclysm.

| TuttyFNK a răspuns:

A si am uitat sa precizez nu prea mai sunt servere de lich king romanesti decat 2.3 cu cate 4 playeri on laughing

| Carnix a răspuns:

Http://www.wowstatus.net/serverlist.php

ai aici o lista cu cel putin 100 de servere de wow, free, din toata lumea.
Have fun!
Good Luck!

| ColDur a răspuns:

Incearca http://warjar.com e relativ nou dar e cu rate maricele si cu ceva starter gear.

| ColDur a răspuns:

Http://warjar.com are comuninate de romani, e un Fun realm hostat pe server dedicat. Destul de dragut, ownerul amabil si roman :)