| Coco_9231 a întrebat:

Care joaca vanatoarea de vampiri kubeti? Aveti dubluri dati-mi si mie id meu este dropsdeciocolata dau funda pe insigna

5 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Si eu am foarte multe dubluri. Daca ai nevoie id meu iuliana_andreuta.

| LNK a răspuns:

Salut!
Eu am o dublura la "Soare". Am nevoie in schimb de "Tăruş" sau "Scut" sau "Carte de vrăji".
Daca vrei sa facem schimb, trimite-mi un mesaj privat.
Pa-pa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am la oglida si usturoi daca le vrei contacteazama gad_daniel99@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ce faceti care vrea sa faca schimb imi trebuie oglinda, usturoi si inca 1 am dubluri la soare deocamdata care vrea contactati-ma ID:pop_florin_1 astept oferte

| luciia a răspuns:

Vreau scut ofer carte de vraji