| krysty_5655 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine la informatica? Pe ce site pot gasi si eu tabelele cu inmultire si adunare la baza de numeratie 16 (hexazecimal)? Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti si mie unde pot gasi aceste tabele.

Răspuns Câştigător
| mugurel021978 a răspuns:

Nu ai nevoie de asta, incearca Start->Programs->Accesorii->Calculator ai acolo un buton radio care stie hexazecimal. Dar treaba e f simpla. Daca nu te descurci spune concret ce vrei sa calculezi, iti calculez eu si iti scanez si trimit.

1 răspuns: