| ♥G'eorgik a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine?hee hee. vreau sa stiu cum e asta cu la fix te iubeste la si un minut te adora sau cum e? ca ma contrazic cu fetele la scoala si nici nu le stiu pe toatesad va rog mult ajutati-ma[-o

Răspuns Câştigător
| Just mE:x a răspuns:

laughing. credeam ca doar noi credem in tampeniibig grinlove struck
Deci eu stiam ca
la fix:te iubeste
si 1 min:te adora
si 2:e blond
si3:e saten
si 4:e roscat
si 5:e brunet
dar de exemplu daca e 10:00 te iubestedar si la 10:10 tot te iubestehee hee
iar la si 30 te inseala +` ca litera corespunzatoare orei exemplu:ora 1 dimineata litera "A" este initiala numelui michee hee al tipului/tipeihee hee. atat stiulaughing. unii spun ca si la fara 1 min te adora darthinking acumtonguelove struck
Baftakiss

6 răspunsuri:
| miha<3 a răspuns:

Pai la si 59se gandeste la tine.la fix t eiubeste ...la si un minut te adora...la si 2 te uraste si a si 4 tot te urastebig grin
sper ca te-am ajutat pa-pa

| georgiana_5779 a răspuns:

Eu nu stiam asa. oricum e o prostie...
dar fi atenta
la si 59 te inseala. la fix te iubeste, la un minut te iubeste si mai mult. :*

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu stiu ca la si 59 se gandeste la tine sau te adora, la fix te iubeste la si 1 min te inseala si la si 30 te uraste. Da de ex daca e 11:11 sau 12:12 etc te iubeste.

Sper ca te-am ajutat cu cevahappy

| bbe a răspuns:

Io stiam ca la fara un minut te inseala la fix te iubeste si la sh un minut se gandeste la tine. sh daca e 10:10 11:11 12:12 13:13 etc. se gandeste la tine

| ♥G'eorgik explică:

Mrs mult>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar daca te duci la cineva si-l gasesti la masa inseamna ca te iubeste...soacra.