| camellia_2361 a întrebat:

Care ma ajutati cu ceva va rog...sad am fost la plaja azi si pe mine cand ma prinde soarele ma inroseste si ma ustura foarte tare pielea...am folosit creme dar degeabasad cu ce alceva m-as putea da pe piele sa nu am usturimi groaznice? va rog dati-mi cateva sfaturi:* meschappy

7 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

Buna.
Asa e o veriiosarasad.Ea se da cu smantanabatting eyelashes. Depiine si de pielehappy.

| pretzel a răspuns:

Iaurtul...natural, bineinteles, nu cu fructe laughing de la magazinbatting eyelashes sau lapte acruwinking la mine merg cremele si de aia nu ma dau cu asa ceva, dar am auzit ca functioneaza la multe persoane

| madalina_2618 a răspuns:

Cel mai bun e laptele acru...sau nah daca stai la oras lapte batutlaughing
sh at cand dormi poti sa iti iei un maieu sau sa dormi goala sh sa dormi p un cearceaf subtire sh sa te invelesti tot cu un cearceaf subtire
bafta
funda?big grinbig grinbig grin

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Expune-te mai putin. daca vrei sa te bronzezi itit rebuie lumina nu caldura

| paulthegame a răspuns:

Doare oleaca da e foarte bun spirtul sau un unguent numit flocinonon

| camellia_2361 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri:*:*:*

| alyutza a răspuns:

Ai un ten deschis si de aceea te inrosesti.asa mi se intampla si mie.dar incearca sa iti dai cu protectie solara cu UV foarte mare peste 30 si vz dc are efect. app trebuie sa te dai cu ea din 2 in 2 ore cat timp stay la plaja sau la soare. Daca nu are efect incearca sa eviti soarele