| aida_5228 a întrebat:

Care mai tine minte melodiile vechi? eu caut de mult melodia lacrima tacerii lacrima durerii.Imi aduc aminte ca aveam caseta cu formatia fulger 2000 era pe caseta si era acolo o melodie faina aia cu lacrima tacerii lacrima durerii curg pe fata ceva de gen.Cine ma poate ajuta sa gasesc melodia? plz help meeeeee

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fata cu nume de opera, ai incercat pe www. trilulilu?! (nu stiu terminatia,. ro /com ) daca nu gasesti, cea mai mare sansa o ai ascultand vineri noaptea, de la ora oo, oo pe Radio Romania Actualitati, emisiunea "Psihologul muzical", cu Andrei Partos! Daca ii scrii la radio, sau pe andreipartos54@yahoo.com, si cu putin noroc ti-o va difuza in urmatoarele saptamani! Sau, dai un anunt la mica publicitate si intrebi daca are cineva ce te intereseaza! Sau, la postul de radio din orasul tau! Success!