| Sebastian222 a întrebat:

Care opere nu o sa cada in sesiunea august septembrie la romana?happy Luceafarul nu o sa pice pentru ca a fost la sesiunea iunie iulie. funda

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să faci pronosticuri mai bine pui mâna și înveți!
Pa, pa.

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu te mai lua dupa chestiile de genul pentru ca asa ne-am luat si noi teapa.
"Aaa nu mai cade domne poezie ca a picat 2-3 ani " E uite ca a picat si poezie. Anul trecut la real s-a dat Barbu, Arghezi si Blaga. Anul asta la uman le-a dat aproape la fel ca celor de la real de anul trecut: Barbu, Arghezi si Nichita. Asa ca mai bine inveti tot, sa fii sigur ca orice ti-ar pica stii sa scrii macar o pagina jumatate dar sa fie corecta.
Daca te iei dupa pronosticuri de genul risti sa-ti pice fata la examen.

| Mussette a răspuns:

Orice opera poate fi in sesiunea din toamna. Bafta! happy