| Kidddda a întrebat:

Care preferati mai mult? One direction sau Justin Bieber?

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Niciunul. straight face
De ce aș aș alege pe cineva din ei, că oricum ei tot nu știu că eu exist. Dar totuși, ca să am un răspuns la întrebarea ta, îl aleg pe JB, deoarece el, (chiar dacă are vocea de fată), are melodii cu versuri mai frumoase. 1D cică îs gay (sincer, cred asta, deoarece am văzut multe filmulețe, poze, înregistrări video, care dem. acest lucru).
Decii, concluzie finală, nu prefer pe nimeni, dar parcă Justin este mai pe placul meu. happy

| Dash a răspuns:

2Pac

| Mangustă a răspuns:

Un cartof. Ai auzit tu vreodata un cartof cantat? Nu. Deci e perefct!

| AndiNyctophilia a răspuns:

Niciunul. Amandoi sunt la fel de penibili.

| deny_1602 a răspuns:

One direction

| FaraNume1249 a răspuns:

Metallica!happy

| sweetcandy27 a răspuns:

One direction...

| Kenny12 a răspuns:

Justin Bieber