| Elle_4308 a întrebat:

Care prinde E entertaiment?
Imi puteti spune daca sunt emisiuni interesante si traduse in romana?

Răspuns Câştigător
| anyka18 a răspuns:

Eu, este ff interesant sunt povestile de viata a vedetelor(cu tot pprin ce-au trecut), emisiuni cu playboy(cu cei de la playboy) sunt topurile cu cele mai sexy femei, barbati, cei mai grasi, slabi, frumosi, urati.etc.sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| Oana4340 a răspuns:

Eu prind, si da traduce si in romana!
Dar referitor la seriale, sunt cateva bune, dar la restul adormihappy
Mie cel mai mult imi place Kourtney and Khloe take miami, dar gusturile difera! Este un program foarte bunwinking

| alee_băă a răspuns:

Kendra si alea de la playboy, desi sunt niste pitzipoance si niste proaste

| alexa_4370 a răspuns:

Intra pe www.PORT.ro iar sus alegi E... vreau funda:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt super tari este de ex:Tha Kardashans mai este Kendra sunt suuper tari