| AnyAnutza a întrebat:

Care produse cosmetice sunt mai bune? cele de la avon sau cele de la oriflame? Funda:* si voturi pentru toata lumea:X

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Eu una consider ca cele de la avon.sunt mai sigure.adica nu neaparat. poate imi place mie mai mult revista...dar tu alegi ce vrei love struck incearca produsele de la aman2 si convinge`te. sper ca te-am ajutat.bft :*:*

1 răspuns:
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Si de la avon si de la oriflame, amandoua au produse care nu sunt bune si produse care sunt bune...eu de la avon mi-am comandat mai mult si am nimerit destule produse care nu erau bune de nimic...