| RaVuL a întrebat:

Care puteti sa imi dati idee despre ce sa fac o plansa la FRANCEZA pentru marirea mediei

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu stim in ce clasa esti, insa o plansa cuprinzand conjugarea verbelor auxiliare v-ar prinde bine tuturor.Sau cu concordanta timpurilor la indicativ sau subjonctiv. Daca erai putin mai explicit, poate te ajutam cu un sfat mai bun.Totusi, inteleg ca nu vrei sa faci un fotomontaj ci o plansa, de aceea ti-am sugerat niste chestiuni de gramatica.Numai bine.

| rainbowstrings a răspuns:

Ai putea să faci o planșă cu Paris. În general profii venerează acest oraș.batting eyelashes

| RaVuL explică:

Pai plansa cu conjugarea verbelor avem