| zerocool_3918 a întrebat:

Care se aude mai tare Nokia n96 sau Nokia 5800?

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Nokia 5800.
Eu nu ti-l recomand.il am si este ingrozitor.se blocheaza, se restarteaza automat, mesajele si pozele se sterg din senin, a devenit frustrant de acum.

Nu stiu ce sa spun despre N96, dar iti recomand cu tarie orice alt telefon in afara de Nokia 5800.

4 răspunsuri:
| aiam a răspuns:

N95 n96 sunt cele mai super
eu am n95 original este super telefon hhhhh ce să mai zic de 5800(nu chiar cine ştie ce)

| lucian99 a răspuns:

Nokia 5800

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult mai mult nokia 5800, pare mai finut happy.
Am avut prin mana n96 si mi se pare exagerat dar sunt impresionata de el, imi placea ca am tv'ul in clasa si muzica se aude ft bine ddin cauza celor doua difuzoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita 5800 este penal