| alexutza_1725 a întrebat:

Care se pricepe la miss bimbo? vreau sa stiu cum sa fac bani mai repede decat sa joc jocurile.si am vazut ca multe fete ii au ca iubiti pe jonny deep, harry potter si multi altii si vreau si eu

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Poti da acolo pe pagina ta si este un chenar unde scrie ceva de vreun yubit (boyfrend)trebuie sa scrie si e fix langa chestia cu apartamentul dai clic pe chenaru cu boyfredn si iti gaseste un iubit il acepti si gata laughing
pa pa :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa cum a spus ea/el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa iei iubit de acolo de jos unde scrie boy friends sau poti sa-ti iei o slujba