| Aliona_7639 a întrebat:

Care ste numarul de telefon alui Adela popescu?

2 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Pai.nimenilaughing
Pt ca vedetele nu fac nr lor persstraight face

| Anne_9288 a răspuns:

Papusa,nu crezi ca daca l-ar stii cineva precum tine,ar suna imediat,iar tipa ar trebui sa-si schimbe numarul?
Nu cred ca ar putea fii cineva atat de idiot incat sa posteze numarul aici,chiar daca l-ar stii.laughing
Daca vrei chiar asa de mult,te poti da la cineva din anturajul ei, poate ii mituiesti sa iti dea numarul, desi e cam greu.si trebuie' sa-ti placa viata, ca la fete nu prea cred ca ai sanse.laughing