| Asine a întrebat:

Care stie un server de mt2 care ai kinguri si arme legendare la magazin?

1 răspuns:
| Shagrat a răspuns:

Salut! Eu personal nu am sv de metin dar stiu unul care se numeste hammer metin2 http://hm2.zapto.org/? sys=reg la acre ai totul la shopuri epic ( arme de gm pietre de gm ) si multe altele. Nu iti trebuiesc it me pentru upgrade si le iei oricum pe toate +9. Pe parcurs o sa afli maimulte despre el daca joci ( te da lvl 93 cu it me necesare, de la npc iti dai grad, lvl 127 skill P etc. ) FUNDA plz :D