| anonim_4396 a întrebat:

Care stie vreun Trade Hack de metin2ro pleaseee comentati si eu va voi raspunde la comentarii FAST PLEASE...

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Trade hack-urile care le gasesti pe net, sunt false, si 99% din ele sunt key loggere, care-ti trimit parola si username-ul la cel care a facut programul ala.
Doar daca esti hack-er si stii tu sa faci vreun hack pentru metin 2 si etc, asa mai zic, dar sa descarci de pe net iti poti pierde contul, crede-ma eu am pierdut o gramada. Si in conturile alea aveam: Un ninja lvl 25, un razb lvl 34 si un alt razb lvl 37 si i-am pierdut pentru ca la fel, am vrut trade hack, yang hack si alte prostiiwinking

2 răspunsuri:
| h4rdrock a răspuns:

Http://metin2ro-yang-hack-update2013.yolasite.com/ în sfârşit un hack de yang care merge :X e noua versiune deja am făcut 5kk :X:X:X