| UnderLife a întrebat:

Care stiti filme horror gen Mortuary, Venom, hatchet, hostel, vacancy, the gravedancers care sa te tina in suspans si sa ai ai cosmaruri?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Iti recomand insidious, sau daca nu, ce-ar fi sa iti alegi tu ce filme vrei? Intra pe w w w. a x x y - f i l m e. c o m sau pe w w w. c i n e m a x x. r o si dai la categoria horror si gasesti acolo cele mai noi filme horror aparute. Scz, ca ti-am scris site-urile asa, dar erau suspecte de piraterie.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Citeste Capitan la 15 ani de Jules Verne si nu iti vor mai trebui filme de groaza pentru mult timp... dar daca nu ai bani sa-ti cumperi cartea, vezi Epidemie in LA sau In search of God horror