| Qusifor23 a întrebat:

Care Strand Este Mai Bun? Vacaresti, Titan [ Cara ] Sau Trei Ligheane?

Răspuns Câştigător
| EuElyEla99 a răspuns:

Buna happy mie, Cara, mi-se pare foarte ok... tinand cont si ca intrarea este accesibila si ca nu te duci sa dai 10 lei pe un suc la 0.5 l si ca ai de unde alege..ma refer la bazine thinking ca sunt mai multe..adica, este bazin de 1.50, 1.70, 2 metri..etc... big grin
Sper ca te-am ajutat big grin
P.s. Imi poti zice si mie...sti cumva daca s-a deschis Cara?

1 răspuns:
| wrestrey a răspuns:

Salut... Eu ti-as recomanda un strand ca, Cara sau cel de la Crangasi