| TeoCaramel a întrebat:

Care sunt actorii sau cantaretii sau trupele tale preferate?

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Bands : my chemical romance
eyes set to kill
pink
si cam atat happy

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Actori:
-Al Pacino
-Clint Eastwood.
Cantareti:
-Fredy Mercury
-Kurt Cobain.
Trupe:
-Qeen
-Nirvana

| LoReDaNa a răspuns:

Actori nu prea imi place ca nu ma uit la filme in general happy
Nicole anderson (L. A si. b)

cantareti: miley cyrus, demi lovato, rihannawillow smith etc...
trupe: j. B, blaxy girl, tokio hotel/...
funda?

| rrarres a răspuns:

Actori:Jim Carrey, Adam Sandler, Ed O'Neill, Dadvid Faustino, Christina Appelgate, etc. Trupe:Queen, Deep Purple, Status Quo, Eminem, Parazitii, Whitesnake, Lynryd Skynyrd etc. Fundita?big grin

| Maddiee a răspuns:

Actori:Johnny Depp, Orlando Bloom, Hilary Duff
Cantareti:Chris Brown, Lil' Wayne, Eminem, Leona Lewis, Taylor Swift
Trupa:Take That

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !