| SoreLove a întrebat:

Care sunt cele mai eficiente exercitii fizice pentru dezvoltarea corpului? big grin

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Toate......Ca si sport, pentru modelare inotul. Iar coarda este baza!

| mimiwewem a răspuns:

Înotul

| VladGH a răspuns:

Daca vrei sa-ti mentii corpul trebuie: sa fugi pe zi cel putin 5 km, faci abdominale 50 pe zi, gimnastica de dimineata. etc.

| MySelf94 a răspuns:

Eu cred ca cele de stretching...
http://www.traceurs.ro/index.php?topic=126.0
combinate cu cele de forta(abdomene, flotari), dezvolta si masa musculara si flexibilitatea; e doar o parere, sper sa te ajute.

| Mons a răspuns:

Inotatul este cel mai bun exercitiu. Fuda