| Pisiiii a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase seriale coreene de dragoste? Am vazut doar unul pana acum care mi-a placut foarte mult ( Boys over flower ) si vreau sa ma vad.

2 răspunsuri:
| Cărămidă96171 a răspuns:

:Grădina secretă,Te iubesc la infinit,Tentația îngerului,City hunter,Curtezana,Băiat rău,You're beautifull, Furtună la palat..., 49 de zile,Iubitul prințesei,Chip de copil,Parfum de femeie, Promisiunea, Pasărea Spin(scrii korean drama)Play full kiss,... :* să te uiți la toate și sămi spui cum ți se par big grin

| Mihaela_Miha_ella_1995 a răspuns:

Buna! Cele mai frumoase seriale coreene de dragoste pentru mine sunt : Koizora (Sky of Love) am plans foarte mult, Personal Taste( cu Lee Min Ho din "Boys over flower"), City Hunter( tot cu Lee Min Ho) este cel mai tare serial, You're beautifull, Playfull Kiss, Heartstrings, Dream High 1 si Dream High 2 si Paradise Ranch. Pe acestea le-am vazut eu, sper ca te-am ajutat.